Autorské album

Patrícia dokončuje autorské album, písně budou postupně uveřejňovány na všech hlavních platformách. 

Na albu se podíleli autorsky Tomáš Malík (hudba, piano), Petr Šuráň (texty, kytary, hudební a zvuková produkce), Marek Lasota (baskytara), Pavel Rosendorf (saxofony) a Patrícia .Pár smutných básní

Poslouchejte na:
Nejbližší vystoupení

O Patrícii

Zpěvačka Patrícia Šuráňová - Karvašová  je všestranná Česko-Slovenská  jazzová a bluesová interpretka. Narodila se v  Banské Bystrici, vyrůstala na Moravském Slovácku,  nyní žije a působí hlavně v Brně.  

Její sametově - temný kontraalt vyzní zejména v promyšlených jazzových a bluesových aranžmá. Často zpívá v duu, kde  její charismatický hlas nejlépe vynikne. Podmanivá barva hlasu a jistý výraz zní skvěle také v šansonu nebo ve zvonivém funky. Spolu s jistým doprovodem kapely zanechává v posluchačích vždy silný zážitek.​

 
Patrícia se zpěvu úspěšně věnuje od útlého věku, má zkušenosti s působením v mnoha žánrech včetně muzikálů, na pódiích všech velikostí. Kromě blues a jazzu, kterým se věnuje systematicky, jsou jí blízké žánry popové, lidové písně z nitra Slovácka, ale i rock a dobrá country.   

Můžete ji vidět s jazzovou kapelou, ale  i ve festivalové bigbandové sestavě, kde interpretuje swingovou a dixielandovou klasiku. Často i v komornější sestavě - v duu, s doprovodem elektrické nebo akustické kytary. Zapojuje se i do příležitostných klubových formací s významnými českými a slovenskými jazzovými osobnostmi.

Patrícia v roce 2021 sestavila skupinu kmenových muzikantů a hostujících umělců pod názvem
NOVÁ FORMACE BRNO. V této nové sestavě právě intenzivně natáčí i autorské CD. 

Na podzim 2022 obnovila Patrícia  legendární jazzový orchestr BB Band na Slovensku. Informace  naleznete na https://www.bbband.sk.

Aktuální sestavy

Duo
Duo